TNPU0805332RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0805332RBZEN00
JLCPCB Part #
C4237653
Description
-55℃~+125℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS