M55342E11B10E0RTS
MFR.Part #
M55342E11B10E0RTS
JLCPCB Part #
C4213327
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount