RNC50J1051BSRE831
MFR.Part #
RNC50J1051BSRE831
JLCPCB Part #
C3462718
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors