RNR50H6811FRB14
MFR.Part #
RNR50H6811FRB14
JLCPCB Part #
C1449656
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors