P0805Y4021LBW
MFR.Part #
P0805Y4021LBW
JLCPCB Part #
C3912677
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount