BFC238558562
MFR.Part #
BFC238558562
JLCPCB Part #
C6131346
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 5.6nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS