RWR74S8661FRB12
MFR.Part #
RWR74S8661FRB12
JLCPCB Part #
C3380465
Description
-55℃~+250℃ 5W 8.66kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors