RNC50J1001FSRE731
MFR.Part #
RNC50J1001FSRE731
JLCPCB Part #
C3518035
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors