RNC55K3162FRB14
MFR.Part #
RNC55K3162FRB14
JLCPCB Part #
C1410679
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors