CP000256R00KE66
MFR.Part #
CP000256R00KE66
JLCPCB Part #
C19288985
Description
-65℃~+275℃ 2W 56Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS