RNC50J1001FSRE831
MFR.Part #
RNC50J1001FSRE831
JLCPCB Part #
C3519159
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors