RNC50H6652FRB14
MFR.Part #
RNC50H6652FRB14
JLCPCB Part #
C3499089
Description
-65℃~+175℃ 100mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors