CMF601K4000FHBF
MFR.Part #
CMF601K4000FHBF
JLCPCB Part #
C1421408
Description
-55℃~+175℃ 1.4kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors