RNC70H6652FRB14
MFR.Part #
RNC70H6652FRB14
JLCPCB Part #
C3541438
Description
-65℃~+175℃ 66.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors