RNC50H6651FRB14
MFR.Part #
RNC50H6651FRB14
JLCPCB Part #
C1445883
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors