RN60C4171DRSL
MFR.Part #
RN60C4171DRSL
JLCPCB Part #
C3544636
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors