RN70E3011DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70E3011DBSL
JLCPCB Part #
C1433743
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors