RN70E3011DRSL
MFR.Part #
RN70E3011DRSL
JLCPCB Part #
C1813288
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors