RN70D9310FB14
MFR.Part #
RN70D9310FB14
JLCPCB Part #
C3436130
Description
-65℃~+175℃ 750mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors