Y001425R0000B9L
MFR.Part #
Y001425R0000B9L
JLCPCB Part #
C1461861
Description
-55℃~+125℃ 200mW 25Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS