RN70C3011FBSL
MFR.Part #
RN70C3011FBSL
JLCPCB Part #
C1428260
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors