RN70E1004BRSL
MFR.Part #
RN70E1004BRSL
JLCPCB Part #
C1819099
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors