RN70E1004FRSL
MFR.Part #
RN70E1004FRSL
JLCPCB Part #
C1810690
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors