Y1629350R000T9R
MFR.Part #
Y1629350R000T9R
JLCPCB Part #
C4328060
Description
-55℃~+150℃ 100mW 350Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS