RN70E1001BRSL
MFR.Part #
RN70E1001BRSL
JLCPCB Part #
C3563980
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors