RN70D22R6FBSL
MFR.Part #
RN70D22R6FBSL
JLCPCB Part #
C3535085
Description
-65℃~+175℃ 22.6Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors