RNC70J7500FRR64
MFR.Part #
RNC70J7500FRR64
JLCPCB Part #
C3552828
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors