P0805E4752BBT
MFR.Part #
P0805E4752BBT
JLCPCB Part #
C3978185
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount