RN60D22R6FBSL
MFR.Part #
RN60D22R6FBSL
JLCPCB Part #
C1429598
Description
-65℃~+175℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors