Y007220R0000B9L
MFR.Part #
Y007220R0000B9L
JLCPCB Part #
C1458443
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS