RN70D1201FB14
MFR.Part #
RN70D1201FB14
JLCPCB Part #
C3473840
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors