RN65C40R2FRE6
MFR.Part #
RN65C40R2FRE6
JLCPCB Part #
C1788681
Description
-65℃~+175℃ 40.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors