RNC65J2551BRR64
MFR.Part #
RNC65J2551BRR64
JLCPCB Part #
C3479944
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors