RN60C7153BBSL
MFR.Part #
RN60C7153BBSL
JLCPCB Part #
C1431459
Description
-65℃~+175℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors