RN70C9091BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C9091BB14
JLCPCB Part #
C1430185
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 750mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors