ERC5051R100BHEK500
MFR.Part #
ERC5051R100BHEK500
JLCPCB Part #
C3508628
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS