RN70C9091FB14
MFR.Part #
RN70C9091FB14
JLCPCB Part #
C1416010
Description
-65℃~+175℃ 750mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors