BFC237076104
MFR.Part #
BFC237076104
JLCPCB Part #
C3000839
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 63V Polyester ±5% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS