RN70E40R2FBSL
MFR.Part #
RN70E40R2FBSL
JLCPCB Part #
C1435980
Description
-65℃~+175℃ 40.2Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors