RN70C8250FRSL
MFR.Part #
RN70C8250FRSL
JLCPCB Part #
C1807773
Description
-65℃~+175℃ 750mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors