RN50C8250FRSL
MFR.Part #
RN50C8250FRSL
JLCPCB Part #
C3574388
Description
-65℃~+175℃ 50mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors