RN70C8252FRSL
MFR.Part #
RN70C8252FRSL
JLCPCB Part #
C1807760
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors