RNC70H6981DRRE7
MFR.Part #
RNC70H6981DRRE7
JLCPCB Part #
C6982690
Description
-65℃~+175℃ 6.98kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors