RN70C8060FRSL
MFR.Part #
RN70C8060FRSL
JLCPCB Part #
C3497410
Description
-65℃~+175℃ 750mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors