RN50C8060FRSL
MFR.Part #
RN50C8060FRSL
JLCPCB Part #
C3511339
Description
-65℃~+175℃ 50mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors