RN65E5113BRE6
MFR.Part #
RN65E5113BRE6
JLCPCB Part #
C3558957
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors