RN70C8063FRSL
MFR.Part #
RN70C8063FRSL
JLCPCB Part #
C1807764
Description
-65℃~+175℃ 750mW 806kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors