RNR55H9760FMR36
MFR.Part #
RNR55H9760FMR36
JLCPCB Part #
C3464141
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors