RN70C30R1FBSL
MFR.Part #
RN70C30R1FBSL
JLCPCB Part #
C1428218
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors