RN70C30R1FRSL
MFR.Part #
RN70C30R1FRSL
JLCPCB Part #
C1808008
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors